+421 2 32113310, info@rcsvet.sk

+421 2 32113310 , info@rcsvet.sk

Pondelok - Piatok: 9.00 - 17.00

Objednávku nad 100 € doručíme ZADARMO

Kategórie

Najpredávanejšie

Informace

Nové produkty

Zľavnený tovar

Posledné články

Navštívte náš blog

BLOG

Čo je Milliput Putty?

Čo je Milliput Putty?

Tmel Milliput je dvojzložkový modelársky epoxidový tmel na báze epoxidu, ktorý sa často používa na modelovanie a modelovanie v rôznych aplikáciách vrátane hobby a remeselných projektov, automobilových a priemyselných opráv a na výrobu prototypov. Je známy svojou všestrannosťou a schopnosťou formovania a tvarovania do širokej škály foriem pri zachovaní vysokej úrovne detailov.
Čítaj viac
Ako vybrať RC hračku

Ako vybrať RC hračku

RC hračka je skvelý darček, ktorý zabaví deti aj dospelých na dlhé hodiny. Pri výbere je vhodné zohľadniť niekoľko kritérií, vďaka ktorým bude voľba hračky správne zameraná, dieťa zabaví a zároveň vám neprinesie nečakané starosti navyše. V článku sa dozviete, ako vybrať RC hračku na diaľkové ovládanie.
Čítaj viac
Ako vybrať RC lietadlo

Ako vybrať RC lietadlo

RC modely lietadiel (alebo skrátene RC lietadlá) sú lietajúce zmenšeniny skutočných civilných či bojových lietadiel. Sú ovládané na diaľku pomocou RC súprav, ktoré v súčasnosti pracujú v pásme 2,4 GHz.RC lietadlá sú zvyčajne vyrobené z penových materiálov alebo majú klasickú konštrukciu z dreva či kompozitných materiálov. Poháňané sú zvyčajne elektromotorom, väčšie modely s rozpätím krídel nad 2 m sú často poháňané spaľovacími motormi prípadne turbínami.
Čítaj viac
Vodeodolnosť RC modelov

Vodeodolnosť RC modelov

Väčšina RC modelov áut v našej ponuke je označená ako vodeodolná. V tomto článku sa dozviete, čo tento pojem znamená a ako treba modely prevádzkovať vo vlhkom prostredí.
Čítaj viac
Pekná recenzia na nové farby  AK Interactive od zákazníka p.T

Pekná recenzia na nové farby AK Interactive od zákazníka p.T

AK INTERACTIVE, S.L. Polígono La Portalada, Calle Valsalado, 6 Logroño, La Rioja - 26006 - España
Čítaj viac
Novinka DJI Mini SE!

Novinka DJI Mini SE!

Do nášho sortimentu sme zaradili cenovo najdostupnejší dron od firmy DJI. Poloprofesionálne filmovanie nebolo nikdy dostupnejšie!
Čítaj viac
Modelársky úspech na vedeckej súťaži

Modelársky úspech na vedeckej súťaži

Túto jeseň som sa zapojil do vedeckej súťaže Festival vedy a techniky, ktorú každoročne organizuje AMAVET (Asociácia pre mládež, vedu a techniku). Cieľom môjho projektu bolo využiť ľahko dostupné modelárske komponenty a navrhnúť a postaviť efektívny bezpilotný letecký systém. Túto tému som si sám vybral, keďže sa už niekoľko rokov ako samouk venujem modelárstvu. Som veľmi rád, že môj projekt zaujal aj odbornú hodnotiacu komisiu, ktorá ho nominovala na renomovanú medzinárodnú vedeckú súťaž Regeneron ISEF (International Science and Engineering Fair). V máji na nej budem v Atlante (USA) reprezentovať Slovensko. Môj projekt by som vám v tomto blogu rád v krátkosti predstavil.
Čítaj viac
Zábava na záhrade

Zábava na záhrade

Začali sa prázdniny a leto je v plnom prúde. Veľa času trávime vonku na záhrade alebo v prírode. Väčšie RC modely sú drahé a nie úplne vhodné pre najmenších. Kopec zábavy si s deťmi užijete aj s jednoduchými a cenovo dostupnými modelmi, ktoré vám predstavím v tomto článku.
Čítaj viac
Porovnanie cenovo dostupných dronov

Porovnanie cenovo dostupných dronov

V tomto článku vám predstavím tri drony „strednej triedy“ v cenovom rozmedzí 500 – 700€.
Čítaj viac
Vytváranie jedinečných 3D tlačených RC modelov

Vytváranie jedinečných 3D tlačených RC modelov

Majitelia 3D tlačiarní si dnes môžu vytlačiť plne funkčné a hodnotné modely RC áut, lietadiel alebo lodí a objaviť nové čaro modelárstva.
Čítaj viac