+421 2 32113310, info@rcsvet.sk

+421 2 32113310 , info@rcsvet.sk

Pondelok - Piatok: 9.00 - 17.00

Objednávku nad 100 € doručíme ZADARMO

Kategórie

Najpredávanejšie

Informace

Nové produkty

Posledné články

Navštívte náš blog


Darčeková poukážka

V našom obchode máte možnosť zakúpiť darčekové poukážky v rôznych hodnotách. Je to ideálny darček, pri ktorom neriskujete, že sa vami vybraný RC model obdarovanému nebude páčiť. Obdarovaný si môže sám vybrať RC model podľa svojho vkusu, takže výberom poukážky naozaj nič nepokazíte. Darčeková poukážka tiež zaručuje, že sa čas dodania nezdrží z dôvodu prestojov na strane dodávateľov, čo ju robí vhodným darčekom aj v prípade, že potrebujete darček rýchlo.

Ako si kúpiť a uplatniť darčekovú poukážku:

  • Kód poukážky: Ak sa vám kód poukážky nedarí uplatniť, stačí ho napísať do poznámky pri objednávke a suma vám bude odpočítaná.
  • Hodnoty poukážok: Poukážky sú poskytované vo viacerých hodnotách (30€, 50€, 100€). Výber hodnoty je na vás a hodnoty sa dajú kombinovať (napr. 30€ + 50€ spolu 80€ poukážka).
  • Doručenie: Zakúpená darčeková poukážka vám bude zaslaná ihneď po prijatí platby, alebo si ju môžete vyzdvihnúť priamo na našej predajni.
  • Doprava zadarmo: Pri darčekových poukážkach v hodnote 100€ a viac máte dopravu zadarmo.
  • Uplatnenie: Každá poukážka je identifikovaná unikátnym kódom. Tento kód môžete zadať v nákupnom košíku pri online nákupe alebo ho predložiť pri nákupe v našej predajni. Hodnota poukážky bude odpočítaná od celkovej ceny objednávky vrátane poštovného.
  • Preplatok: V prípade preplatku (ak hodnota poukážky presiahne celkovú cenu objednávky vrátane poštovného) vraciame maximálne 10% z hodnoty poukážky.
  • Platnosť: Uplatniť možno len riadne zakúpenú poukážku a každú poukážku možno použiť len raz po dobu 12 mesiacov od kúpy.

V prípade akýchkoľvek problémov s nákupom poukážky alebo jej uplatnením nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom niektorého zo spôsobov uvedených v sekcii Kontakt. Taktiež nás kontaktujte, ak máte záujem o špecifické darčekové poukážky - poukážky s vlastnou hodnotou (ak vám nevyhovuje ani jedna z ponúkaných hodnôt) či s vlastným venovaním.