+421 2 32113310, info@rcsvet.sk

+421 2 32113310 , info@rcsvet.sk

Pondelok - Piatok: 9.00 - 17.00

Objednávku nad 100 € doručíme ZADARMO

Kategórie

Najpredávanejšie

Informace

Zľavnený tovar

Block title

Navštívte náš blog

Darčeková poukážka


V našom obchode máte možnosť zakúpiť darčekové poukážky v rôznych hodnotách. Je to ideálny darček - neriskujete, že Vami vybrané RC Model sa obdarovanému nebudú páčiť. Obdarovaný si môže sám vybrať RC Model podľa svojho vkusu a výberom poukážky naozaj nič nepokazíte. Pri darčekovej poukážke sa taktiež nemôže stať, že by sa predĺžil celkový čas dodania z dôvodu prestojov na strane dodávateľov, a teda je to vhodný darček aj v prípade, že potrebujete darček zadovážiť do určitého termínu.

 
Ako si kúpiť a uplatniť darčekovú poukážku:

• Poukážky sú poskytované vo viacerých hodnotách odstupňovaných po 50 €. Výber hodnoty je len na Vás. Hodnoty sa dajú kombinovať (napr. 50€+300€ spolu 350€ poukážka )
• Zakúpená darčeková poukážka v zvolenej hodnote Vám bude zaslaná ihneď po prijatí platby. Pri darčekových poukážkach je doprava možná výhradne slovenskou poštou s platbou vopred, ostatné spôsoby dopravy neponúkame, aby dopravné náklady zbytočne poukážku nepredražili.
• Každá poukážka je identifikovaná unikátnym kódom. Tento kód môžete zadať v nákupnom košíku, čím si poukážku uplatníte pri aktuálnom nákupe.
• Hodnota poukážky bude odpočítaná od celkovej ceny objednávky vrátane poštovného.
• V prípade preplatku (hodnota poukážky presiahne celkovú cenu objednávky vrátane poštovného) vraciame maximálne 5% z hodnoty poukážky.
• Uplatnená môže byť len riadne zakúpená poukážka a každá len jedenkrát.

V prípade akýchkoľvek problémov s nákupom poukážky alebo jej uplatnením neváhajte a kontaktujte nás niektorým zo spôsobov uvedených v časti Kontakt. Taktiež nás kontaktujte, ak máte záujem o špecifické darčekové poukážky - poukážky s vlastnou hodnotou (v prípade, že Vám nevyhovuje ani jedna z ponúkaných hodnôt), či s vlastným venovaním.