+421 2 32113310, info@rcsvet.sk

+421 2 32113310 , info@rcsvet.sk

Pondelok - Piatok: 9.00 - 17.00

Objednávku nad 100 € doručíme ZADARMO

Kategórie

Najpredávanejšie

Informace

Zľavnený tovar

Posledné články

Navštívte náš blog

Garancia najnižšej ceny

V RC SVETe nemusíte čakať na mimoriadne ponuky, aby ste si kúpili svoj RC model. Nie sme výhodní len dva týždne v roku, ale celých 365 dní. Pre vás to znamená, že nemusíte čakať na ďalšie akcie, ale môžete nakúpiť okamžite, a to za zaručene výhodnú cenu. V predajni a v e-shope RC svet vám ponúkame transparentné a férové ceny. Cena, ktorú nájdete u nás, je konečná, vrátane DPH, recyklačných poplatkov, poprípade dopravy (nad 100€), a je za produkt určený na slovenský trh so všetkými zárukami a servisom.

Ako to funguje

Ak nájdete u Slovenskej konkurencie identický tovar lacnejšie, ponúkneme vám rovnakú cenu ako u konkurencie, navyše cenu znížime ešte o 3 %. Platí aj pre reklamné akcie, zľavy aj internetové ceny. Neplatí pre výpredaje. Podrobnosti nájdete v pravidlách cenovej záruky a v našich informačných centrách.

Spôsob uplatnenia v e-shope RCSVET.sk

Garancia platí pre celý sortiment tovarov vrátane akciového tovaru, ktorý ponúkajú konkurenčné kamenné maloobchodné predajne a internetové predajne. Garancia platí 14 dní od nákupu. Pošlite nám e-mailom na adresu info@rcsvet.sk konkurenčnú ponuku s uvedením miesta predajne, v ktorej vám bola ponúknutá na okamžitý predaj. Za rovnaký tovar sa považuje tovar rovnakého označenia, parametrov a kvality, s rovnakými podmienkami predaja, ako ponúka e-shop www.rcsvet.sk. Ak ste objednávku ešte nerealizovali, upravíme vám podmienky objednania tovaru a ak už nákup prebehol, rozdiel v cene vám poukážeme na váš účet.

Viac informácií

Ak máte doplňujúce otázky, bližšie informácie vám radi poskytneme na Info linke +421 2 32113310 alebo na adrese info@rcsvet.sk