+421 2 32113310, info@rcsvet.sk

+421 2 32113310 , info@rcsvet.sk

Pondelok - Piatok: 9.00 - 17.00

Objednávku nad 100 € doručíme ZADARMO

Kategórie

Najpredávanejšie

Informace

Nové produkty

Zľavnený tovar

Posledné články

Navštívte náš blog

ModelSet lietadlo 63969 - Model Set MiG-25 Foxbat (1: 144)

ModelSet letadlo 63969 - Model Set MiG-25 Foxbat (1:144) Zväčšiť

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 1 vernostný bod. Za obsah košíku získate celkom 1 point , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,20 €.


REVELL

18-6277

Model lietadla k zlepeniu. Veľkosť: 1: 144; 15,5 cm. Balenie obsahuje: 31 dielikov na zlepenie, lepidlo, štetec a 3 farbičky (5 ml).

Viac detailov

Tento produkt nie je dostupný

Cena v eshope s DPH: 12,80 €

Len originálny tovar

Tovar kupovaný u nás, je od vyhradných dovozvov značiek

Sme overený obchod zákaznikmi Heureka, pricemania, Najnakup

Záručný a pozáručný servis

Profesionálny servis všetkých značiek v certifikovaných servisných centráchPopis:
Model lietadla k zlepeniu. Veľkosť: 1: 144; 15,5 cm. Balenie obsahuje: 31 dielikov na zlepenie, lepidlo, štetec a 3 farbičky (5 ml).

V predaji od.

Informácie o originálu:
Jednosedadlový záchytný stíhacie lietadlo MiG-25 bol vyvinutý v Sovietskom zväze na začiatku 60. rokov. Svoj prvý oficiálny let absolvoval v roku 1964. Tento legendárny stroj stanovil celý rad rekordov, z ktorých niektoré zostávajú Nepokořená dodnes.

Informácie o modeli:
- Povrch plášťa s jemnými konštrukčnými detailmi
- Podvozok môže byť zostavený vo vysunutej aj zatiahnutej polohe
- Pylóny pre uchytenie vonkajšieho nákladu
- 4 navádzané strely
- Sada potlačí pre ruskú verziu

Potrebné farby:
- Doplnkové: 08, 91, 55, 47, 364, 05

Detaily modelu:
Mierka: 1: 144
Počet dielov: 31
Dĺžka: 155 mm
Rozpätie krídel: 97 mm
Obtiažnosť: 3

Doporučené pre deti od 10 rokov.

Pozor! Nevhodné pre deti do 8 rokov. Deti môžu výrobok používať iba pod dohľadom dospelej osoby.

Akrylová farba pre modelárov Revell Aqua Color
Návod na použitie: Vodou riediteľná akrylová farba. Pred použitím farbu dobre premiešajte. Nanášajte štetcom, alebo striekaním na suchý, čistý povrch. Nehorľavá bázy, rýchlo zasychá - prefarbiteľné po 1 hodine, úplne uschne za 2-3 hodiny, podľa hrúbky vrstvy. V prípade potreby zrieďte vodou. Použitím nevhodného riedidla sa môže farba zničiť! Čistí sa riedidlom Revell Aqua Color Clean. Na striekanie sa odporúča riedenie maximálne 20 - 25%. Štetec a pomôcky ihneď po použití vypláchnite vodou. Nádobku po použití pevne uzavrite. Po otvorení spotrebujte čo najskôr, farba prístupom vzduchu zasychá. Chráňte pred mrazom. Prečítajte a uschovajte. Obsahuje konzervačné činidlá Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone. Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Zneškodnite tento materiál a jeho obal v zbernom mieste pre zvláštne alebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pre deti do 8 rokov. Deti môžu výrobok používať iba pod dohľadom dospelej osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional
Návod na použitie: Vhodné na presné lepenie zostavovaných modelov. Balenie s ihlovým aplikátorom. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sebe pritlačte miernym tlakom. Spoj schne 5-10 sekúnd, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Prečítajte a uschovajte. Upozornenie: Horľavý. Vdychovanie pár môže spôsobiť ospalosť a závraty. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte styku s očami. V prípade požiaru použite piesok, oxid uhličitý alebo práškový hasiaci prostriedok. Nikdy nehaste vodou. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Pozor! Nevhodné pre deti do 8 rokov. Deti môžu výrobok používať iba pod dohľadom dospelej osoby.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (28):