+421 2 32113310, info@rcsvet.sk

+421 2 32113310 , info@rcsvet.sk

Pondelok - Piatok: 9.00 - 17.00

Objednávku nad 100 € doručíme ZADARMO

Kategórie

Najpredávanejšie

Informace

Nové produkty

Zľavnený tovar

Posledné články

Navštívte náš blog

Franzis adventný kalendár Volkswagen Bulli T1 so zvukom 1:43

Nové Franzis adventný kalendár Volkswagen Bulli T1 so zvukom 1:43 Zväčšiť

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 6 vernostných bodov. Za obsah košíku získate celkom 6 points , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 1,20 €.


Franzis

504038

Volkswagen Bulli T1 je ikonou našich ciest. Toto všestranné vozidlo oslovilo podnikateľov, rodiny aj dobrodruhov. V 24 krokoch môžete zostaviť a priskrutkovať vysokokvalitný zážitok z vozidla Bulli.

Viac detailov

Tento produkt nie je dostupný

Cena v eshope s DPH: 65,00 €

Official Retail Stores 

Len originálny tovar

Tovar kupovaný u nás, je od vyhradných dovozvov značiek

Sme overený obchod zákaznikmi Heureka, pricemania, Najnakup

Záručný a pozáručný servis

Profesionálny servis všetkých značiek v certifikovaných servisných centrách

Franzis adventný kalendár Volkswagen Bulli T1 so zvukom 1:43

Volkswagen Bulli T1 je ikonou našich ciest. Toto všestranné vozidlo oslovilo podnikateľov, rodiny aj dobrodruhov. V 24 krokoch môžete zostaviť a priskrutkovať vysokokvalitný zážitok z vozidla Bulli.

Najlepší model auta za 24 dní

VW Bulli T1 - kozmický zázrak pre ekonomický zázrak!

Keď v roku 1950 prišiel na trh prvý autobus značky VW, nikto by si nepomyslel, že sa úžitkové vozidlo môže stať ikonou. A presne to sa stalo: V 60. rokoch 20. storočia sa najmä mladí ľudia, ktorí chceli byť nezávislí, naučili toto vozidlo milovať a oceňovať.
S Bulli bolo možné všetko: večierky, dovolenky na pláži, sťahovanie - kultový Volkswagen to všetko zvládol bez námietok. Postavte si počas adventného obdobia svoj vlastný malý dobrodružný svet Bulli a dozviete sa všetko o histórii tohto sympatického transportéra.

Srdce fanúšika Bulliho bije rýchlejšie!

Štýlové balenie, obsiahla sprievodná kniha s množstvom základných informácií a pútavých fotografií, ako aj zvuková základňa, ktorá po stlačení tlačidla vydáva originálne zvuky motora: sviatok pre fanúšikov Bulli! V rôznych krabičkách nájdete aj malé prekvapenia na zbieranie a zdobenie.
Za 24 dní si môžete vytvoriť svoj vlastný dobrodružný svet T1 - s modelom VW Bulli T1 z roku 1963 v mierke 1:43 vo farebnej kombinácii bielej a oranžovej.

Zistite viac o VW Bulli T1!

Sprievodná kniha, licencovaná spoločnosťou Volkswagen AG, obsahuje históriu a príbehy o VW Bulli T1, ako aj podrobný návod na zostavenie viacdielneho modelu vozidla a všetok ďalší obsah kalendára. Vďaka tomu je zostavovanie uvoľnené a detsky jednoduché.
Každý z 24 obojstranných boxov z ekologického kartónu má na prednej a zadnej strane veľkoformátový atraktívny motív.

Všetko kompletné, všetko v cene - môžete začať!

Modelové diely, zvuková základňa, všetky potrebné elektronické diely, dekoratívne prvky a sprievodná kniha - skutočný "všestranný bezstarostný balík" pre všetkých skutočných fanúšikov Bulli! Kvalitné spracovanie jednotlivých modelových a elektronických komponentov zaručuje dlhodobú funkčnú spoľahlivosť.
Správne náradie potrebné na montáž je samozrejme súčasťou balenia. A to najlepšie na tom je: nemusíte nič lepiť ani maľovať!

Ochranné známky, patenty na dizajn a autorské práva sa používajú so súhlasom vlastníka Volkswagen AG.
Dodatočne potrebné: 2x 1,5 V batérie (typ AA)
Nevhodné pre deti do 14 rokov!

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (17):