Celková dĺžka: 163 mm, celková šírka: 65 mm

Tovar kupovaný u nás, je od vyhradných dovozvov značiek

Sme overený obchod zákaznikmi Heureka, pricemania, Najnakup

Záručný a pozáručný servis

Profesionálny servis všetkých značiek v certifikovaných servisných centrách

Francúzske superľahké rallye vozidlo

Alpine A110 pretekal v rallye po celom svete od konca 60. rokov do začiatku 70. rokov. Model A110 s pohonom zadných kolies mal ľahkú karosériu z FRP a poháňal ho vzadu uložený štvorvalcový motor. Na Rallye Monte Carlo 1971 umožnila táto kompaktná konštrukcia a výkonný motor s objemom 1 600 cm3 rýchlu a svižnú jazdu na zľadovatených horských tratiach, vďaka čomu sa A1110 umiestnila na 1., 2. a 3. mieste a získala čisté pódium.