+421 2 32113310, info@rcsvet.sk

+421 2 32113310 , info@rcsvet.sk

Pondelok - Piatok: 9.00 - 17.00

Objednávku nad 100 € doručíme ZADARMO

Kategórie

Najpredávanejšie

Informace

Nové produkty

Zľavnený tovar

Posledné články

Navštívte náš blog

Výhybkové dekóder geoLine 61196

Výhybkový dekóder geoLine 61196 Zväčšiť

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 2 vernostných bodov. Za obsah košíku získate celkom 2 points , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,40 €.


ROCO

RO61196

Koľaj geoLine sa ponúka pre "kobercové" sústavy, ktoré majú vždy iné zloženie a ktoré sa na pár dní môžu rozkladať naprieč celým bytom. V takom prípade je veľmi pohodlné, môžeme ak odľahlej výhybky presunúť stlačením tlačidla.

Viac detailov

Tento produkt nie je dostupný

29,99 € s DPH

Len originálny tovar

Tovar kupovaný u nás, je od vyhradných dovozvov značiek

Sme overený obchod zákaznikmi Heureka, pricemania, Najnakup

Záručný a pozáručný servis

Profesionálny servis všetkých značiek v certifikovaných servisných centráchKoľaj geoLine sa ponúka pre "kobercové" sústavy, ktoré majú vždy iné zloženie a ktoré sa na pár dní môžu rozkladať naprieč celým bytom. V takom prípade je veľmi pohodlné, môžeme ak odľahlej výhybky presunúť stlačením tlačidla. V súvislosti s prevádzkou výhybiek 61195 možno tak každú výhybku prehodiť multimyší (alebo pomocou Route Control či Rokomotion). Miesto pre dekodér je typicky, buď chránené v železničnom zvršku, alebo v napájanie výhybky a zabudovanie je jednoduché a rýchle. Prekvapivo jednoduchým spôsobom možno adresu výhybky naprogramovať medzi hodnotami 1 a 1024 a hneď na to ju zaradiť kdekoľvek do koľajiska. Netere vlastnosti dekodéra možno pomocou PC zmeniť. Kvôli bezpečnosti je dekodér chránený pre prehriatie a proti skratovaniu.
Upozornenie pre používateľov Lokmaus 1-2: Tento výhybiek dekóder však rozumie len "pravým" výhybkovým adresám. Nemožno ich adresovať pomocou lokálnych adries.

Veľkosť: H0

  • Mierka vláčikov H0 - 1:87

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (24):