+421 2 32113310, info@rcsvet.sk

+421 2 32113310 , info@rcsvet.sk

Pondelok - Piatok: 9.00 - 17.00

Objednávku nad 100 € doručíme ZADARMO

Kategórie

Najpredávanejšie

Informace

Zľavnený tovar

Posledné články

Navštívte náš blog

Predĺženie záruky o 1 Rok TRAXXAS 10

Predĺženie záruky o 1 Rok TRAXXAS 10 Zväčšiť

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 1 vernostný bod. Za obsah košíku získate celkom 1 point , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,20 €.


TRAXXAS

TRAXXAS10

Predĺžená záruka o 1 rokov na RC model aut TRAXXAS .

Viac detailov

Tento produkt nie je dostupný

10,00 € s DPH

Len originálny tovar

Tovar kupovaný u nás, je od vyhradných dovozvov značiek

Sme overený obchod zákaznikmi Heureka, pricemania, Najnakup

Záručný a pozáručný servis

Profesionálny servis všetkých značiek v certifikovaných servisných centráchTáto predĺžená záruka RCSVET pokrýva len náklady na výmenu všetkých chybných dielov a prevedenie potrebných prác na opravu reklamovaného RC Modelu TRAXXAS , aby spĺňal pôvodné špecifikácie.

V celkovej hodnote RC MODEL TRAXXAS

 

 

     0 - 150 €        

10,-€

270,-czk

150 – 300 €   

15,-€

410,-czk

300 – 500 € 

25,-€

675,-czk

500 – 1200 € 

37,-€

999,-czk

Spoločnosť RCSVET sa môže na základe vlastného uváženia rozhodnúť, že reklamovaný RC MODEL opravy alebo vymení za rovnaký model alebo s podobnou špecifikáciou. Ak dôjde k výmene nejakej časti RC Modelu alebo celého RC modelu v priebehu predĺženej záruky, vzťahuje sa záruka za akosť v dĺžke zostávajúcej doby trvania pôvodnej predĺženej záruky. Táto predĺžená záruka je platná len pre RC Modely TRAXXAS zakúpené a používané pre domáce účely a nevzťahuje sa na škody, ktoré môžu vzniknúť v dôsledku nesprávneho použitia, nedbanlivosti, nedodržaním pokynov spoločnosti TRAXXAS alebo úpravou či neoprávnenou opravou modelu. Ďalej sa nevzťahuje na bežné opotrebenie, výmenu spotrebných dielov alebo údržbu, ktorú je používateľ povinný vykonávať podľa návodu na použitie. Z nároku na uznanie predĺžené nároky sú vyňaté nasledujúce prípady: - Použitie nevhodného spotrebného materiálu - Mechanické poškodenie, preťaženie - Škody alebo zlé výsledky spôsobené najmä nesprávnym napätím alebo frekvenciou podľa identifikačných údajov alebo špecifikácií - Preniknutie vody, prachu do modelu - Použitie na profesionálne alebo komerčné účely - Živelné pohromy, vrátane požiaru, povodne, búrky, atď. Právo na opravu modelu je možné uplatniť iba v servisnom stredisku spoločnosti RCSVET. Aktuálnu adresu servisu získate prostredníctvom webovej stránky www.rcsvet.sk. Pri uplatnení práva na opravu modelu v servisnom stredisku je potrebné s reklamovaným výrobkom predložiť pôvodný doklad o kúpe. Bez uvedených dokladov nebude možné vykonať opravu zadarmo v rámci predĺženej záruky za akosť na + 1 rokov. Predĺžená záruka platí len pre výrobky RC Modelov aut TRAXXAS zakúpené v RCSVET.