+421 2 32113310, info@rcsvet.sk

+421 2 32113310 , info@rcsvet.sk

Pondelok - Piatok: 9.00 - 17.00

Objednávku nad 100 € doručíme ZADARMO

Kategórie

Najpredávanejšie

Informace

Zľavnený tovar

Posledné články

Navštívte náš blog

Pokemon Celebrations Collection: Lance’s Charizard V

Pokemon Celebrations Collection: Lance’s Charizard V Zväčšiť

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 3 vernostných bodov. Za obsah košíku získate celkom 3 points , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,60 €.


Pokémon

POKE290-80939

Pokémon TCG: Celebrations Collections - Lance's Charizard V je špeciálne balenie, v ktorom nájdete foilovou promo kartu Lance's Charizard V, obrie Jumbo kartu Lance's Charizard V a doplnkové Booster balíčky. Rozšírte zbierku kariet zo špeciálnej edície Celebrations pohodlným spôsobom a ak budete mať šťastie, narazíte pri rozbaľovaní tiež na veľmi vzácne Pokémonov zo starších edícií!

Viac detailov

Tento produkt nie je dostupný

39,00 € s DPH

Len originálny tovar

Tovar kupovaný u nás, je od vyhradných dovozvov značiek

Sme overený obchod zákaznikmi Heureka, pricemania, Najnakup

Záručný a pozáručný servis

Profesionálny servis všetkých značiek v certifikovaných servisných centrách

Pokémoni rôznych trénerov boli známi z rôznych starších edícií. Lance 's Charizard sa prvýkrát objavil v japonskom sete Pokémon VS, ale teraz sa pridáva k silným Pokémonom V a do zbierky si ho môžeš pridať aj ty! Dostaneš k tomu v balení obrie Jumbo kartu Lance 's Charizard V a doplnkové Booster balíky!

Pokémon Premium Collection je špeciálne darčekové balenie kartové hry Pokémon, v ktorom vedľa doplnkových Boosterov a vybrané Promo karty, nájdete napríklad Over-Sized Jumbo kartu. Premium Collection Boxy sú terčom pre všetkých vášnivých zberateľov, pretože obsahujú špeciálne foilové karty, ktorý nikde inde nenájdete!

Pokémon sada Celebrations je špeciálna edícia do kartovej hry Pokémon TCG. Jednotlivé doplnkové Booster balíky možno získať len vo vybraných produktoch Celebrations. Edícia je zameraná oslavu 25. výročia fenoménu Pokémon, a preto v balíčkoch tejto edície nájdete rôzne Pokémon karty z celej zberateľské a herné éry, ako napríklad Pokémonov Lvl. X, EX, GX alebo dokonca najstarší holografické kúsky z Base setu!

Pokémon Booster z edície Celebrations je základná doplnkový balíček kartové hry Pokémon, ktorý ponúka hráčom možnosť rozšíriť si herný balík alebo zbierku o novej karty. V každom sú 4 náhodné karty, ale každá z nich je holografická alebo foilová! Ak budete mať šťastie, narazíte aj na tie najstaršie a najvzácnejšie kúsky z celej kartové éry, ktoré tu dostali svoj unikátny zberateľský pretlač!Obsah produktu:

  • 1x Foilová promo karta Lance's Charizard V
  • 1 x Foilová Jumbo karta Lance's Charizard V
  • 4x Doplnkový Booster balíček špeciálnej edície Celebrations
  • 2x Doplnkový Booster balík z klasických edícií

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (8):