+421 2 32113310, info@rcsvet.sk

+421 2 32113310 , info@rcsvet.sk

Pondelok - Piatok: 9.00 - 17.00

Objednávku nad 100 € doručíme ZADARMO

Kategórie

Najpredávanejšie

Informace

Nové produkty

Zľavnený tovar

Posledné články

Navštívte náš blog

Pokémon: Booster Bundle - 6 Packs - Lost Origin

Pokémon: Booster Bundle - 6 Packs - Lost Origin Zväčšiť

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 2 vernostných bodov. Za obsah košíku získate celkom 2 points , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,40 €.


Pokémon

POKE182-85146

Pokémon Sword and Shield - Lost Origin - Booster Bundle je nový produkt, ktorý obsahuje 6 boosterov Lost Origin a kartón.

Viac detailov

Tento produkt nie je dostupný

Cena v eshope s DPH: 29,12 €

Official Retail Stores 

Len originálny tovar

Tovar kupovaný u nás, je od vyhradných dovozvov značiek

Sme overený obchod zákaznikmi Heureka, pricemania, Najnakup

Záručný a pozáručný servis

Profesionálny servis všetkých značiek v certifikovaných servisných centrách

Pokémon: Booster Bundle - 6 Packs - Lost Origin 

Pokémon Sword and Shield - Lost Origin - Booster Bundle je nový produkt, ktorý obsahuje 6 boosterov Lost Origin a kartón.

Kartová hra Pokémon prináša úplne nový typ výhodného produktu! Hľadáte balenie, ktoré obsahuje menší počet dodatočných balíčkov Booster a papierovú škatuľu? Predstavujeme balík Pokémon Lost Origin Booster, ktorý obsahuje 6 boosterov z edície Lost Origin. Tento balík je určený predovšetkým pre tých, ktorí neplánujú získať Elite Trainer Box alebo blistrové balenia. Nový balík Pokémon TCG Lost Origin prináša produkt pre všetkých hráčov, zberateľov a milovníkov rozbaľovania boostrov. Doteraz neexistoval žiadny trvalý produkt, ktorý by poskytoval presne šesť posilňovačov v jednej súprave! Toto kartónové balenie obsahuje šesť ďalších posilňovačov vybranej edície. Samotná krabička potom slúži ako úložný priestor pre karty alebo celý herný balíček v obale!Pokémon Booster je základný doplnkový balíček pre kartovú hru Pokémon, ktorý hráčom ponúka možnosť rozšíriť si svoj herný balíček alebo zbierku o nové karty. Každé balenie obsahuje 10 náhodných kariet z vybranej edície, pričom jedna z nich je vzácna, a ak budete mať šťastie, môžete takto objaviť aj vzácnych Pokémonov VMAX a VSTAR. Balíček Pokémon Lost Origin - Booster obsahuje. Ide o 11. vydanie novej generácie hry Sword and Shield, ktorá vychádza z videohry Pokémon Sword and Shield a predstavuje nám nové Pokémony 8. generácie a nové Pokémony V, VMAX a VSTAR: Delphox V, Kyurem V, Hisuian Electrode V, Magnezone V, Rotom V, Enamorus V, Aerodactyl V, Gallade V, Drapion V, Galarian Perrserker V, Giratina V, Hisuian Goodra V, Pidgeot V a Hisuian Zoroark V. V VMAX Pokémon: Kyurem VMAX. VSTAR: Magnezone VSTAR, Aerodactyl VSTAR, Giratina VSTAR, Drapion VSTAR, Hisuian Goodra VSTAR a Hisuian Zoroark VSTAR. Edícia bude obsahovať aj 3 žiarivých Pokémonov Radiant a celú špeciálnu podskupinu plnú Pokémonov Trainer Gallery s ich trénermi!Ukážte, že ste najlepší tréner Pokémonov a pozbierajte ich všetkých! 

1.jpg   

v-divider.png

POKÉMON TCG: SWORD & SHIELD—LOST ORIGIN

Najnovšie rozšírenie Pokémon TCG ponúka úžasné výtvarné spracovanie, vzrušujúce herné mechanizmy a mnoho ďalšieho.

Stratená zóna sa vracia do Pokémon TCG v rozšírení Sword & Shield-Lost Origin. Giratina roztrhla samotnú štruktúru priestoru a vytvorila trhlinu do Stratenej zóny. Túto vzrušujúcu mechaniku využije mnoho kariet, vrátane Giratina V a Giratina VSTAR. Zatiaľ čo karty umiestnené v Stratenej zóne sú po zvyšok hier mimo hry, strategickí hráči môžu túto novú príležitosť využiť naplno.

  

divider.png

Oslávte putá medzi Pokémonmi a Trénermi s Galériou trénerov - podskupinou kariet s umeleckými dielami, ktoré zachytávajú tento jedinečný vzťah. Galéria trénerov sa delí o jedinečné momenty medzi ikonickými trénermi a ich milovanými pokémonmi, od humorných až po srdečné.

  

SKRESLENIE Z PRIEPASTI!

Pomocou Strateného vákua a Colressovho experimentu rýchlo zaplníte stratenú zónu. Keď v nej budeš mať aspoň 7 kariet, môžeš použiť Bránu Mirage na posilnenie útoku Stratený úder Giratina VSTAR, vďaka ktorému sa do Stratenej zóny dostane ešte viac kariet! To vás pripraví na finále vašej stratégie, Hviezdny rekviem. Táto úžasná sila VSTAR dokáže okamžite vyradiť aktívneho pokémona tvojho súpera, aj keď má plné zdravie! Dávajte však osobitný pozor na svoje dostupné zdroje - chcete si zabezpečiť víťazstvo skôr, ako všetky vaše karty energie skončia v Stratenej zóne!

   14.jpg

MOJA STRATA, ICH STRATA

Shiftryho silný útok Tearing Gust spôsobuje 210 poškodení, čo je dosť na to, aby vyradil mnohých Pokémonov V a dokonca zranil súperovho Pokémona VSTAR. Keď sa dostatok tvojich Shiftry (a Pokémonov, z ktorých sa vyvinuli) ocitne v stratenej zóne, Sableyeho útok Lost Mine môže zasypať súperových Pokémonov žetónmi poškodenia a vyčistiť tak všetkých, ktorí mohli prežiť predchádzajúci útok tvojich Shiftry. Banette's Puppet Offering je ďalší spôsob, ako umiestniť karty do Stratenej zóny, a tiež vám pomôže získať späť dôležité karty podporovateľov, ako napríklad Colress's Experiment.

  

ODPAD ROTOMA JE POKLADOM PORYGONA2

Rotom miluje len tie najlepšie pokémonské nástroje, ktoré nájde - pokiaľ sú čerstvo vyradené z hromádky! Jeho krátky útok na šrot spôsobuje 40 poškodení plus 40 ďalších za každú kartu Pokémonieho nástroja, ktorú vložíš do Stratenej zóny z hromádky odhodených kariet. Keď do Stratenej zóny vložíš kopec Nástrojov a cestou ich nazbieraš viac pomocou Krabice s nástrojmi, nasmeruj túto snahu do útoku Porygon2 na odpadky!

  

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (11):