+421 2 32113310, info@rcsvet.sk

+421 2 32113310 , info@rcsvet.sk

Pondelok - Piatok: 9.00 - 17.00

Objednávku nad 100 € doručíme ZADARMO

Kategórie

Najpredávanejšie

Informace

Zľavnený tovar

Posledné články

Navštívte náš blog

Spektrum DSM - mikro prijímač 3-kanálový SR3500

Spektrum DSM - mikro prijímač 3-kanálový SR3500 Zväčšiť

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 4 vernostných bodov. Za obsah košíku získate celkom 4 points , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,80 €.


Spektrum

SPM1210

DSM PRO 3-kanálový prijímač SR3500. Kompatibilný s modulmi DSM PRO, súpravami DX2, DX3.

Viac detailov

Tento produkt nie je dostupný

44,15 € s DPH

Len originálny tovar

Tovar kupovaný u nás, je od vyhradných dovozvov značiek

Sme overený obchod zákaznikmi Heureka, pricemania, Najnakup

Záručný a pozáručný servis

Profesionálny servis všetkých značiek v certifikovaných servisných centráchDSM PRO 3-kanálový prijímač SR3500. Kompatibilný s modulmi DSM PRO, súpravami DX2, DX3.

Nová konštrukcia a novo vyvinutý softvér zabezpečuje odolnosť voči statickej elektrine a tiež došlo k zníženiu rýchlosti odozvy na 3,0ms!

Doska elektroniky je uložená v exkluzívne vyvinutom ochrannom obale ReliaKote, ktorý zaisťuje ochranu proti nečistotám, vode a palive. Krabička prijímača z nového plastu je odolná voči používaným palivám.

Nový systém PRO je kompatibilný s telemetriou.

Žiadny pin. Žiadny kryštál. Žiadne rušenie. Čisto digitálne riadenie.

Prečo nie sú žiadne závady?
V novom systéme Spektrum DSM (Digital Spectrum Modulation) dostávajú pretekári zaručene nepriestrelné digitálne spojenie medzi vysielačom a autom, ktoré je založené na technológii DSSS (Direct Sequencing Spread Spectrum - priamo rozprestreté spektrum pseudonáhodnej postupností). Výhodou DSSS oproti FHSS je, že ak v rovnakom frekvenčnom pásme vysiela iné zariadenia (napr. WiFi zariadenia), prijímač je schopný správne demoduláciu signál z vysielača. Pretože DSM pracuje v svetovo rozšírenom ultra frekvenčnom ISM pásme 2,4 GHz, je imúnny voči závadám vyvolaným modelom generovanými rušivými signály z kefiek motora, regulátora, alebo vibráciami kovových spojov alebo radioamatérskému vysielania.

Zabezpečenie.
Každý DSM systém je jednoznačne "spárovaný" unikátnym identifikačným kódom (GUID). Pri každom zapnutí vysielača vybaveného DSM technológiou dôjde k oskenovanie spektra 79 kanálov pre nájdenie voľného kanála. Akonáhle je nájdený voľný kanál spektra, spárovaný DSM prijímač s rovnakým GUID sa automaticky pripojí k vysielaču a dôjde k uzamknutiu voľného kanála. Vzhľadom k tomu, že možných GUID je viac ako 4 bilióny, je fakticky nemožné narušiť prenos dát medzi spárovanými DSM modulmi iným signálom v pásme 2,4 GHz.

Ako môžete previesť Vašu RC súpravu na DSM systém?
Veľmi jednoducho. Stačí nahradiť existujúce výmenný VF modul vysielača DSM systémom. K dispozícii sú DSM moduly špeciálne prispôsobené pre trojkanálové vysielače JR, KO, Futaba / Hitec a AIRTRONICS (Sanwa). Pre túto premenu nie sú potrebné žiadne kryštály, alebo akékoľvek ďalšie modifikácie. Stačí kúpiť správny DSM systém pre Váš vysielač, pripojiť do slotu VF modulu DSM modul a do Vášho auta nainštalovať ľahučký trojkanálový DSM prijímač. Všetko zvládnete za pár okamihov a po zapnutí vysielača a "uzamknutí spojenia" ste pripravení k jazde. Tak je to jednoduché.

Použitie : RC modely áut
Pásmo : 2,4 GHz
Modulácia : Spektrum DSM
Počet kanálov : 3
Napájacie napätie : 3,2 - 9,6 V
Prúdový odber : 40 mA
Dĺžka : 26,9 mm
Šírka : 19,8 mm
výška : 12,2
Dĺžka antény : 220 mm
Hmotnosť : 6,5 g
Dosah : plný
Telemetria : nie je
Stabilizácia : nie je
Výstup SRXL : nie

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):