+421 2 32113310, info@rcsvet.sk

+421 2 32113310 , info@rcsvet.sk

Pondelok - Piatok: 9.00 - 17.00

Objednávku nad 100 € doručíme ZADARMO

Ako môžem za tovar zaplatiť?


Za tovar môžeš zaplatiť nasledujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti alebo kartou pri osobnom odbere (len na Slovensku) - pri prevzatí v RCSVET zaplatíš predavačovi v hotovosti alebo kartou.

 • Dobierka - jednoducho zaplatíš kuriérovi v hotovosti alebo kartou pri odovzdaní zásielky. Dobierka sa platí v menách EUR, CZK, HUF  - podľa krajiny dodania.

 • Prevodom na účet v EUR - po potvrdení objednávky nám peniaze pošleš na jeden z našich účtov:
  • Tatra banka: SK9311000000002943061086
  Čislo účtu, variabilný symbol a čiastku nájdeš v potvrdzujúcom e-maile a vygenerovanom potvrdení objednávky. Po pripísaní platby na náš účet dostaneš potvrdenie e-mailom a Tvoja objednávka sa začne pripravovať na expedíciu.

 • Prevodom na účet v CZK - po potvrdení objednávky nám pošleš peniaze na základe aktuálneho kurzu na náš účet CZ2355000000002614746543 (v ČR použi 2614746543 / 5500 - RB banka). Toto číslo účtu, variabilný symbol a čiastku nájdeš v potvrdzujúcom e-maile a vygenerovanom potvrdení objednávky. Po pripísaní platby na náš účet dostaneš potvrdenie e-mailom a Tvoja objednávka sa začne pripravovať na expedíciu.

 • Prevodom na účet v HUF - pri väčších objednávkach (nad 200 EUR) vieme akceptovať aj platby v maďarských forintoch. Prosím kontaktuj nás a vysvetlíme Ti postup. • Platba kartou - zaplatíš online so svojou platobnou kartou VISA, VISA Electron, MasterCard alebo Maestro. Platba je okamžite pripísaná na náš účet, čo urýchli expedíciu objednávky. Platbu spracováva GOPAY na vlastných zabezpečených serveroch a my nikdy nevidíme Tvoje číslo karty. Prenosy dát pri platbe sú vždy šifrované protokolom HTTPS a platobná brána podporuje najmodernejšie riešenie 3D Secure, ktoré Ti zaručí nadštandardnú úroveň zabezpečenia platby. Platba sa uskutočňuje vždy v mene EUR - ak máš platobnú kartu v inej mene, Tvoja banka si môže účtovať poplatok za platbu v cudzej mene. • Nákup na splátky cez Quatro (len na Slovensku) - tovar v hodnote nad 200€ od nás môžeš zakúpiť na splátky cez splátkovú spoločnosť Quatro. Pri produkte nájdeš kalkulačku, pomocou ktorej si spočítaš koľko budeš splácať. Ak chceš nakúpiť na splátky, v košíku vyberieš možnosť "Quatro - nákup na splátky" a po vyplnení údajov o objednávke budeš presmerovaný na server Quatro, kde vyplníš svoje osobné údaje pre schválenie úveru. Quatro Ťa následne bude do niekoľkých minút kontaktovať a ak bude Tvoj úver schválený, podpíšeš s Quatrom online zmluvu. Následne Ťa budeme kontaktovať my ohľadom prvej platby (akontácie) a začneme pripravovať Tvoju objednávku na expedíciu.