+421 2 32113310, info@rcsvet.sk

+421 2 32113310 , info@rcsvet.sk

Pondelok - Piatok: 9.00 - 17.00

Objednávku nad 100 € doručíme ZADARMO

Kategórie

Najpredávanejšie

Informace

Nové produkty

Zľavnený tovar

Posledné články

Navštívte náš blog

LASER Waterslide Decal A4-CLEAR (pack x5) / LASER vodolepka A4-ČÍRA (balenie x5)

Nové LASER Waterslide Decal A4-CLEAR (pack x5) / LASER vodolepka A4-ČÍRA (balenie x5) Zväčšiť

Za tento produkt nie sú žiadne vernostné body.


Green Stuff World

GSW10068

Listy: 5 ks v balení
Veľkosť: 210 x 270 mm (A4)

Hrúbka obtlačku: 13 ~ 14 mikrónov

Viac detailov

5 ks

Cena v eshope s DPH: 9,50 €

Official Retail Stores 

Len originálny tovar

Tovar kupovaný u nás, je od vyhradných dovozvov značiek

Sme overený obchod zákaznikmi Heureka, pricemania, Najnakup

Záručný a pozáručný servis

Profesionálny servis všetkých značiek v certifikovaných servisných centrách

LASER vodolepka A4-ČÍRA (balenie x5)

waterslide-decals-laser-transparent.jpg

Vytlačte si vlastné vodolepky pomocou tejto sady 5 hárkov obtlačkového papiera. Obtlačky sa majú aplikovať vodou, nie je potrebné žiadne rozpúšťadlo. Na zlepšenie a ochranu povrchovej úpravy na nerovnom alebo drsnom povrchu môžete použiť aj niektoré roztoky zmäkčovačov a fixátorov.

Na vytvorenie obtlačku použite počítač, pretože kopírky a tlačiarne nedokážu vytlačiť bielu farbu, spoliehajú sa na to, že bielu zložku v nápisoch a obtlačkoch dodá samotný papier. Ak chcete vytvoriť obtlačok s bielym nápisom a/alebo umeleckým dielom, mali by ste začať s bielym fóliovým obtlačkovým papierom.

Vyberte si správny typ papiera podľa typu tlačiarne, atramentový alebo laserový papier. Odstráňte všetky ochranné fólie typu tissue, ktoré sa môžu nachádzať na tlačovom papieri, a vytlačte toto umelecké dielo priamo na lesklú stranu obtlačkového papiera. Pri atramentovej tlači odporúčame použiť nastavenie "Priehľadná plastová fólia" (alebo fólie), ak softvér vašej tlačiarne túto možnosť podporuje. Vo všetkých prípadoch je potrebné okamžite naniesť niekoľko tenkých, ale dôkladných vrstiev fixačného spreja alebo laku na utesnenie vytlačeného obrázka na obtlačkovom papieri, ktorý zabráni rozmazaniu, zmytiu, popraskaniu alebo odlúpnutiu atramentu počas aplikácie.

Listy: 5 ks v balení
Veľkosť: 210 x 270 mm (A4)

Hrúbka obtlačku: 13 ~ 14 mikrónov

ZÁKLADNÉ INŠTRUKCIE

1.- Vystrihnite obtlačok čo najbližšie k vonkajšiemu okraju obrázka. Na dosiahnutie lepších výsledkov použite v rezačke úplne nový nôž.
2.- Obtlačok zdvihnite pinzetou a nechajte ho asi 20 sekúnd namočený vo vode. Pri tomto procese môže pomôcť teplá voda.
3.- Pomocou štetca jemne vytlačte obtlačok z hárku na model. To je všetko, vážení!

POKROČILÉ INŠTRUKCIE

4.- Pred aplikáciou na model, keď obtlačok dostatočne dlho nasiakne, naneste na povrch modelu, kam plánujete obtlačok umiestniť, trochu fixátoru. Fixátor chráni lak pod ním a vyhladzuje povrch, čím pomáha predchádzať striebreniu. Pomocou štetca jemne vytlačte obtlačok z fólie na model. Ak je ťažké obtlačok posunúť, pridanie väčšieho množstva fixátoru alebo vody pomôže obtlačku plávať na povrchu, kým sa správne umiestni.
5.- Ak je povrch, na ktorý chcete aplikovať plochý obtlačok, zakrivený, napríklad ramenná podložka, obtlačok by sa mohol zvlniť. Aby ste tomu zabránili, po umiestnení obtlačku použite zmäkčovač obtlačkov. Nechajte zmäkčovač reagovať a pomôže odstrániť vrásky, pretože sa prispôsobí zakrivenému povrchu pod ním. Tento krok zopakujte 2 až 3-krát, kým sa vrásky neodstránia.
Prípadný prebytok odstráňte vatovým tampónom, aby ste odstránili tekutinu zachytenú medzi obtlačkom a povrchom. Tampón prevaľte cez obtlačok, aby sa neodlepil od povrchu. Na odstránenie prebytku tekutín môžete použiť aj papierovú utierku, ktorou valivým pohybom zatlačíte na obtlačok. Použitím zmäkčovača obtlačkov nebudú potrebné reliéfne rezy na odstránenie vrások na obtlačku.
6.- Nakoniec opäť naneste fixátor na obtlačok a povrch modelu, na ktorom sme pracovali, aby sme zjednotili povrch. Ak považujete za potrebné odstrániť alebo pridať lesklý povrch, natrite ho ako zvyčajne matným alebo lesklým lakom.

Napísať recenziu

LASER Waterslide Decal A4-CLEAR (pack x5) / LASER vodolepka A4-ČÍRA (balenie x5)

LASER Waterslide Decal A4-CLEAR (pack x5) / LASER vodolepka A4-ČÍRA (balenie x5)

Listy: 5 ks v balení
Veľkosť: 210 x 270 mm (A4)

Hrúbka obtlačku: 13 ~ 14 mikrónov

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (17):