+421 2 32113310, info@rcsvet.sk

+421 2 32113310, info@rcsvet.sk

Pondelok - Piatok: 9.00 - 17.00

Objednávku nad 100 € doručíme ZADARMO

Kategórie

Informace

Zľavnený tovar

Block title

Navštívte náš blog

Veľkoobchodné spolupráce


Hľadáme stále obchodníkov a programátorov so záujmom PREDÁVAŤ RC MODELY do svojich kamenných aj internetových e-shopov . Spoluprácou ponúkame hneď niekoľko, vyberte si:

Dropshipping – RC MODELOV

Zaujímate sa o spolupráci v brandži RC MODELOV?

Hľadáte dodávateľa RC MODELOV?

Sme predajcovia RC MODELOV a ponúkame Vám spoluprácu s nami. Náš sklad sa zameriava predovšetkým s RC MODELMI , ktorí chcú kvalitu . RC MODELY, ktoré Vám ponúkame, si väčšinou sami dovážame, alebo nakupujeme priamo od autorizovaných distribútorov a výrobcov. Pre obchodníkov ponúkame zľavy u všetkého ponúkaného tovaru a tiež pri dlhodobejšej spolupráci aj individuálne podmienky (na základe štvrťročných obratov).
S našim sortimentom sa orientujeme na RC HOBBY s kvalitnými RC MODELMI, predovšetkým od svetoznámych výrobcov. Ponúkame kompletný sortiment pre modelárov . A nielen to!
Napojte sa s Vašim internetovým obchodom na náš e-shop, zaveďte cez xml naše RC MODELY do Vašej ponuky a Vášho programátora poproste, aby vám urobil "tzv most" na preposielanie objednávok k nám na spracovanie.
Z nej to všetko jednoducho a jednoduché to je. Stačí potom len sa starať o Váš eshop, tak aby k Vám chodili zákazníci a my za Vás objednávky vybavíme.
XML exporty, ktoré potrebujete k tomu, aby ste sa napojili na náš internetový obchod sú prístupné na stránkach XML.RCSVET.sk , kde je potrebná registrácia.
Obľúbené veľkoobchodné značky sú: MULTIPLEX, HITEC, THUNDER TIGER, PROTECH, MODEL MOTORS, Q-MODEL, ASP Motory a sviečky, Kavan, EXCEL USA, Hoba, EUROKIT ITALY, ENERLAND-PolyQuest,. RADIO ACTIVE, produkty radu SHARK, PC Telesystems, RC SYSTÉM, CM Model Production, BLACK HORSE, PHOENIX, VILKON FINLAND, GRP Gandini , Kyosho , Hype , Graupner, JETI, MASTER AIRSCREW, APC vrtuľa, drevené vrtule RCM Pelikán, MVVS, MP-JET v obmedzenej ponuke položiek, modely CREATIVE TOYS, OS-MAX, farby RC Styro COLOR, RC COLOR a RC CAR COLOR, TELINK, KOCKA MODELCENTRUM, SANYO, X-Cells akumulátory, Li-Pol akumulátory E-TECH, ORACOVER, sklenej pásky, predlžovacie káble Pelikán, lode Vladyka, lode Challanger, Thoaban, Bohemia a iné, MODELY RCM PELIKAN vlastnej konštrukcie , letecké gumy a gumová oka, simulátory PC Trainer, modelspany farebné aj biele, paliv.hadičky, lepidlo Purex, sekundové lepidlá SUREFIX, POWER FIX, SUPER GLUE, tovar f.RADIO ACTIVE ako anglické nádrže, kužele, ostrohy, kolesá atď, machová a polopneumatická kolieska, Balsa Standard i ľahká (do 120g), náběžky, odtokovky, smrekové nosníky, ocel.dráty, mosadzné a hliníkové trubičky, duralový plech a trubky do priemeru 40mm, uhlíkové a laminátové tyče, profily, pásky a trubičky, naohýbané podvozky Průcha, PROFI kužele, duralové kužele, JDL kužele, laky, palivo POWER, POWER SYNTH 1-5L balenie a iné. Našu ponuku neustále rozširujeme!.
Pre prípadné otázky ohľadom veľkoobchodu dropshipping, affil a napojením XML kontaktujte nás na emailu: info@rcsvet.sk
Pre všetkých, ktorí majú kamenné obchody a chcú sa zásobiť ponúkame veľkoobchodnú spoluprácu (min. objednávka na prvo nákup  1000 EUR s DPH , potom je to už voliteľné ).
Chcete sa stať naším veľkoobchodným odberateľom?

Nie je nič jednoduchšie:


Zaregistrujte sa

Na email info@rcsvet.sk zašlite žiadosť o prístup pre obchodných partnerov a zároveň nám zašlite kópiu Živnostenského listu.

Po overení Vami poskytnutých údajov Vás budeme informovať o sprístupnenie veľkoobchodného cenníka.

Potom môžete na www.rcsvet.sk nakupovať veľkoobchodne.

DOPRAVA VEĽKOOBCHODNÉJ OBJEDNÁVKY JE SPOPLATNENA SUMOU 5 EURO


Všetky veľkoobchodné objednávky sa riadi Obchodným zákonníkom. Občianskym zákonite len pre koncových zákazníkov.

AFFILIATE SPOLUPRÁCA
Okrem veľkoobchodu, dropshippingu ponúkame aj provízny systém pre všetkých, ktorí chcú propagovať náš sortiment a dostávať percentuálne odmenu z nimi vytvorených objednávok. Pre konkrétne a technické informácie: info@rcsvet.sk
RCSVET.sk Vám prináša affiliate program vo verejnej sieti so skvelými podmienkami a možnosťou vysokého zárobku - oplatí sa!

Ako sa zapojiť do affiliate programu?

Jednoducho sa zaregistrujte na.
Zvoľte si vhodný banner alebo iný formát
Umiestnite banner alebo odkaz na Vaše stránky a začnite zarábať
Odkaz môžete použiť pre akúkoľvek stránku e-shopu. Možno odkazovať na hlavnú stránku, na kategóriu, na konkrétny produkt atď Stačí za URL doplniť?

Dropshipping SPOLUPRÁCA
Okrem veľkoobchodu ponúkame aj dropshipping systém pre všetkých, ktorí chcú propagovať náš sortiment a dostávať percentuálne odmenu z nimi vytvorených objednávok.
RCSVET.sk Vám prináša dropshipping program so skvelými podmienkami a možnosťou vysokého zárobku - oplatí sa! Pri dobrej spolupráci ponúkame aj viac.

Hromadné nakupovanie
Sme otvorení hromadným objednávkam pre organizácie, spoločnosti i jednotlivca. Máme vlastný sklad, ak nebudeme mať dostatok tovaru na sklade, sme schopní dodať veľké množstvo tovaru za výhodnú cenu, to všetko rýchlo. Ponuka platí pre akékoľvek darčekový tovar, nielen to, čo máme v našom obchode. Napíšte nám a dohodneme sa.

Spolupráca s novinármi
Zaujali vás naše produkty? Pre novinárov a redaktorov tlačených aj internetových magazínov a časopisov máme pripravené materiály pre prípadné články. Ponúkame fotografie vo vysokej kvalite, stačí nás kontaktovať.