+421 2 32113310, info@rcsvet.sk

Pondelok - Piatok: 9.00 - 17.00

Objednávku nad 100 € doručíme ZADARMO

Kategórie

Informace

Zľavnený tovar

Block title

Navštívte náš blog

RC Trh Práce

Náplň práce
Vašou pracovnou náplňou bude vykonávať opravy a skladanie RC modelov // Znalosť laminátovania uprednostňujeme //

Druh pracovného pomeru
hlavný pracovný pomer , poprípade vedľajší

Ponúkaný plat
Dohodou

Iné výhody:
•• Stabilné zamestnanie v poprednej rastúcej spoločnosti
•• Využívanie najmodernejších technológií a pracovného prostredia
•• Nadštandardné zamestnanecké zvýhodnenia
•• Aktívne školenia, tréningy sú samozrejmosťou
•• Balík benefitov kultúrneho, sociálneho a športového vyžitia

Miesto práce
Bratislava

Termín nástupu
Dohodou

Informácie pre uchádzača
V prípade Vašich otázok, sa na nás obráťte na e-mailovej adrese info@rcsvet.sk , alebo aj prostredníctvom aplikácie skype pozgay a v prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš životopis a to na e-mail info@rcsvet.sk

V súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby prevádzkovateľ R E X s.r.o. so sídlom Bratislava, Bodrocka 19 spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v zasielanom životopise a sprievodnom liste za účelom sprostredkovania zamestnania pre dotknutú osobu. Súhlas je platný do jeho odvolania dotknutou osobou. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požadované vzdelanie
RC vzdelanie

Ďalšie požiadavky na pracovníka
Váš požadovaný profil:
•• Dobré skúsenosti s laminovaným
•• Skúsenosti v oblasti RC Modelov
•• Tímový hráč

Kontakt
WRC , s.r.o.
Bajkalska 9
831 04 Bratislava

Kontaktná osoba: Ivan Požgay
Telefón: +421 2 32113310
Email: info@rcsvet.sk
WWW: www.rcsvet.sk