+421 2 32113310, info@rcsvet.sk

+421 2 32113310 , info@rcsvet.sk

Pondelok - Piatok: 9.00 - 17.00

Objednávku nad 100 € doručíme ZADARMO

Kategórie

Najpredávanejšie

Informace

Zľavnený tovar

Posledné články

Navštívte náš blog

EAC149 MULTI adapter PB-6/BC-6 pre ThunderPower / MPX

EAC149 MULTI adapter PB-6/BC-6 pre ThunderPower / MPX Zväčšiť

Za tento produkt nie sú žiadne vernostné body.


1MB00950

Adaptér pre súčasné balansovanie a nabíjanie 3 alebo 2 článkov so servisnými konektormi

Viac detailov

Tento produkt nie je dostupný

5,90 € s DPH

Len originálny tovar

Tovar kupovaný u nás, je od vyhradných dovozvov značiek

Sme overený obchod zákaznikmi Heureka, pricemania, Najnakup

Záručný a pozáručný servis

Profesionálny servis všetkých značiek v certifikovaných servisných centráchAdaptér pre súčasné balansovanie a nabíjanie 3 alebo 2 článkov so servisnými konektormi

Multiadaptér pre viacnásobné pripojenie Li-poly sad so servisnými konektormi ThunderPower / Multiplex / ThunderFlight s 2-3 článkov  v sérii k balancéru e-Station PB-6 a nabíjačom s balancerom e-Station BC-6 a BC6-10. Umožňuje súčasné nabíjanie / vyrovnávanie až troch dvojčlánkov alebo dvoch trojčlánkov zapojených v sérii. Vyrovnávať je možné vždy len sady rovnakého typu (dvojčlankov zvlášť a trojčlankov zvlášť), značky a kapacity.

Pozor pri zapájaní

Pri zapájaní je potrebné bezpodmienečne dodržať správne poradie jednotlivých sád podľa schémy zapojenia dodávaného s adaptérom a označenie zásuviek na doske adaptéra.

Dva články v sérii: Sada B1 je vždy tá, ktorej MÍNUS (čierny) nabíjací vodič vedie priamo do nabíjača na výstupnej zdierke MÍNUS. Sada B2 je tá, ktorej MÍNUS (čierny) nabíjací vodič je spojený s nabíjacím vodičom PLUS (červený) sady B1, a jej PLUS (červený) nabíjací vodič vedie priamo do nabíjača na výstupnej zdierke PLUS.

Tri články v sérii: Sada B1 je vždy tá, ktorej MÍNUS (čierny) nabíjací vodič vedie priamo do nabíjača na výstupnej zdierke MÍNUS. Sada B2 je tá, ktorej MÍNUS (čierny) nabíjací vodič je spojený s nabíjacím vodičom PLUS (červený) sady B1. Sada B3 je tá, ktorej MÍNUS (čierny) nabíjací vodič je spojený s nabíjacím vodičom PLUS (červený) sady B2, a jej PLUS (červený) nabíjací vodič vedie priamo do nabíjača na výstupnej zdierke PLUS.

Ak by ste správne poradie nedodržali, skratujete jednotlivé sady navzájom medzi sebou, čo znamená poškodenie alebo zničenie akumulátorov, balancéru a nabíjačky s rizikom požiaru.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (5):