+421 232 113 310

+421 2 32113310 , info@rcsvet.sk

Pondelok - Piatok: 9.00 - 17.00

Objednávku nad 150 € doručíme ZADARMO

A-STAND Airframe Aluminium 30ml / A.MIG-2318

AMIG2318
8432074023180

Pomocou širokej škály metalických farieb A-Stand môžete na svoje modely namaľovať akýkoľvek metalický povrch vrátane medi, mosadze, zlata, chrómu a rôznych odtieňov páleného kovu. 

Viac informácií
7,34 €
S DPH i
Výše uplatněné DPH je 23% pro zemi Slovensko.
Množstvo
Skladom

Dostupná doprava
  • Packeta - zásielkovňa 3,50 €
  • Doručenie zásielky 1-3 dni ak je tovar skladom

  • GLS - SK 4,50 €
  • Doručenie zásielky 1-2 dni ak je tovar skladom

  • Osobný odber ,Vajnorská 7 ,831 04 Bratislava Zadarmo
  • Na osobný odber budete vyzvaný SMS správou.

redeem
Za toto zboží nezískáte žádné věrnostní body.


Radi vám poradíme s výberom.

emailinfo@rcsvet.sk

phone+421 232 113 310

Pondelok - Piatok: 9.00 - 17.00

Official Retail Stores 

Len originálny tovar

Tovar kupovaný u nás, je od vyhradných dovozvov značiek

Sme overený obchod zákaznikmi Heureka, pricemania, Najnakup

Záručný a pozáručný servis

Profesionálny servis všetkých značiek v certifikovaných servisných centrách

A-STAND Airframe Aluminium 30ml / A.MIG-2318

a-stand-airframe-aluminium.jpg

A-STAND Metalické farby

Pomocou širokej škály metalických farieb A-Stand môžete na svoje modely namaľovať akýkoľvek metalický povrch vrátane medi, mosadze, zlata, chrómu a rôznych odtieňov páleného kovu. Tieto kovové farby sú mimoriadne odolné a neovplyvní ich žiadny výrobok ani farba a ich veľmi jemný pigment vytvára úplne hladký povrch.

Prečo používať A-Stand?

Vynikajúca tekutosť výrobkov A-Stand umožňuje ich ľahké striekanie bez toho, aby sa airbrush upchal. Po zaschnutí poskytujú aj pevný a odolný povrch, ktorý umožňuje bez problémov naniesť naň akýkoľvek iný lak, emailové weatheringové produkty alebo akrylovú farbu. Okrem toho možno na tvrdý povrch farieb A-Stand bez problémov použiť modelársku maskovaciu pásku.


Výrobky A-Stand zaschnú na dotyk za krátky čas približne 30 minút v závislosti od množstva nanesenej farby, okolitej vlhkosti a teploty. Pred aplikáciou ďalších výrobkov nechajte 1 hodinu schnúť, bezpečne sa úplne vytvrdia do 24 hodín. Riedidlo použité v týchto farbách a lakoch, rovnako ako v iných lakových výrobkoch, je vhodné len na použitie airbrush, nie na maľovanie štetcom.

respirator.jpg Nezabudnite, že všetky laky obsahujú toxické zložky a pri ich aplikácii sa odporúča používať respirátor a striekať tieto výrobky v dobre vetranom priestore.

Séria lakov A-Stand zahŕňa rôzne rady výrobkov, ktoré sa používajú na nanášanie rôznych efektov a povrchových úprav na vaše modely.
Vždy ich čistite a riedte riedidlom a čistiacim prostriedkom A-Stand Airbrush Thinner & Cleaner A.MIG-2013.

pdf.png Užívateľská príručka

AMIG2318
12 Položky

Príslušenstvo

Plastikové modely

Mohlo by vás zaujať aj

Komentáre (0)

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

DOPRAVA ZDARMA Objednávka nad 150€ DOPRAVA ZDARMA
Radi vám poradíme Zverte výber Vášho modelu profesionálom!
RC SERVIS Zaisťujeme pozáručný servis RC modelov.
UŽ 20 ROKOV S VAMI! Veľmi si vážime, že ste pri tom s nami